KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16119213
nr 1611 9213
Alf Hedlund
(1901-1955), Sverige
Oljemålning, Signerad, Landskap. Olja på pannå, 24x34 cm, yttermått inklusive ram: 38x51 cm
Alf Hedlund, svensk bildkonstnär och konservator född 1901, död 1955.
Utrop:
500 kr
måndag 8 april 2024
kl 19:06:38
Alf Hedlund
Läs mer om Alf Hedlund